Чт
25.04.2024
12:25

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » КОЛЕЯЖ Ополе - СПС Ровно (06.04.2008 Начало гонки в 16:00)
КОЛЕЯЖ Ополе - СПС Ровно
Roma-BomaДата: Пн, 07.04.2008, 10:56 | Повідомлення # 21
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
о народ ще одного не розумію що з КОЛОДІЙОМ мол чому він взагалі ні разу не виїхав на доріжку????

Добавлено (07.04.2008, 10:56)
---------------------------------------------
і доречі в нас наступна гонка коли???


Speedway R-THE BEST ! ! !
 
maxizhДата: Пн, 07.04.2008, 11:31 | Повідомлення # 22
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Roma-Boma)
о народ ще одного не розумію що з КОЛОДІЙОМ мол чому він взагалі ні разу не виїхав на доріжку????
Добавлено (07.04.2008, 10:56)
---------------------------------------------
і доречі в нас наступна гонка коли???

Следующая гонка 20 апреля на выезде.
Орёл Лодзь - СПС Ровно
Весь календарь:
http://www.sportowefakty.pl/index.p...._id=369

Колодий младший без тренировок, и как ему ехать если его батя не смог ничего сделать?

Повідомлення відредагував maxizh - Пн, 07.04.2008, 11:32
 
LolikДата: Пн, 07.04.2008, 12:12 | Повідомлення # 23
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю СПС з непаганим результатом!

Негатив:
1. Невже не можна було взнати на рахунок ліцензії Стаховяка або оперативно вирішити це питання як це зробив Локомотив.
2. Де Бородай, 1 -ша гонка мотора вже немає, чи буде вирішене питання на Лодзь?
3. Що з Колодіем? чому він виїхав тільки 2 рази?

 
maxizhДата: Пн, 07.04.2008, 12:35 | Повідомлення # 24
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Lolik)
Вітаю СПС з непаганим результатом!
Негатив:
1. Невже не можна було взнати на рахунок ліцензії Стаховяка або оперативно вирішити це питання як це зробив Локомотив.
2. Де Бородай, 1 -ша гонка мотора вже немає, чи буде вирішене питання на Лодзь?
3. Що з Колодіем? чому він виїхав тільки 2 рази?

1. Перед гонкой Стаховяк заверил, что у него с лицензиями всё ОК. Ну а его боссы сказали что польская пройдёт. Вот и не прошла.
2. Мотор уже привезли. На днях будет окончательный результат.
3. У Вая не пошла гонка. Сказал, очень трудно физически. Дают знать о-себе старые травмы.
 
STORMДата: Пн, 07.04.2008, 15:58 | Повідомлення # 25
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, ну результат такий собі можна було б постараться і краще, але і так добре.
Одне мене цікавить де Омельян і Гайдим і російські легіонери ті шо були заявлені ще до початку сезону з Турбіни, будуть вони виступати за СПС Рівне чи ні???????
Ще одне питання, що там з ліцензією для Рівненського мототреку буде вона чи ні???????

P.S. Моя думка така Рівне вийде в І Польську Лігу, згадаєте мої слова через пів року і вони справдяться!!!!!!!
СПС"Рівне " -------- Чемпіон!!!!!
tongue dry cool smile biggrin

 
maxizhДата: Пн, 07.04.2008, 17:07 | Повідомлення # 26
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (STORM)
Привіт, ну результат такий собі можна було б постараться і краще, але і так добре.
Одне мене цікавить де Омельян і Гайдим і російські легіонери ті шо були заявлені ще до початку сезону з Турбіни, будуть вони виступати за СПС Рівне чи ні???????
Ще одне питання, що там з ліцензією для Рівненського мототреку буде вона чи ні???????
P.S. Моя думка така Рівне вийде в І Польську Лігу, згадаєте мої слова через пів року і вони справдяться!!!!!!!
СПС"Рівне " -------- Чемпіон!!!!!

Омелян набрал вес килограм под сто. В таком состоянии, как Вы понимаете, ездить не реально. Скинет, будет тренироватся, тогда посмотрим. А Гайдым занят своим комерческим проектом, то-есть бизнесом. По-этому ему не до спидвея. Но у меня надежда на то, что он вернётся к своему любимому делу, так-как есчё года четыре сможет отьездить. Тем более что у него это отлично получается.

Добавлено (07.04.2008, 17:07)
---------------------------------------------
http://www.kolejarzopole.pl/galeria/dom/2008_rowne/
Фото с Ополе

 
Gomon17Дата: Пн, 07.04.2008, 17:59 | Повідомлення # 27
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (STORM)
Моя думка така Рівне вийде в І Польську Лігу, згадаєте мої слова через пів року і вони справдяться!!!!!!!

Такого завдання в команди нема!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
Alex_lДата: Пн, 07.04.2008, 19:01 | Повідомлення # 28
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: -1
Статус: Offline
STORM,
Quote (STORM)
P.S. Моя думка така Рівне вийде в І Польську Лігу, згадаєте мої слова через пів року і вони справдяться!!!!!!! СПС"Рівне " -------- Чемпіон!!!!!

100 % пол года реальный срок,подождем

 
DarkLightДата: Пн, 07.04.2008, 19:11 | Повідомлення # 29
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (STORM)
P.S. Моя думка така Рівне вийде в І Польську Лігу, згадаєте мої слова через пів року і вони справдяться!!!!!!!

Я понимаю конечно, что мечтать не вредно, но все же, это останется только мечтами!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
Gomon17Дата: Пн, 07.04.2008, 21:16 | Повідомлення # 30
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (DarkLight)
Я понимаю конечно, что мечтать не вредно, но все же, это останется только мечтами!

це можливе,але потрібний серйозний спонсор,а краще кілька.бо вихід у першу лігу несе за собою великі еконормічні витрати порівняно з другою.Тому головне завданні - це достойно провести цей сезон.думаю останніми ми точно не будемо. Сильна команда за рік не створюється,на це ідуть роки тяжкої праці та фінансових вложень!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » КОЛЕЯЖ Ополе - СПС Ровно (06.04.2008 Начало гонки в 16:00)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: