Пт
29.03.2024
09:11

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » майбутній сезон 2008??? (про землю, яка належить громаді міста Рівне)
майбутній сезон 2008???
sanek57Дата: Пн, 05.11.2007, 21:27 | Повідомлення # 1
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 24
Репутація: 3
Статус: Offline
[size=18][font=Arial][color=red] Сезон 2007 року успішно завершився. Без великих досягнень, але саме головне без втрат, хоча Г.Хлиновський і Кузений все робили для зриву календарних гонок. Вже багато зазіхань на землю міста Рівне. В таборах різних партій визрівають плани по захопленню території ТсОУ(колишня назва ДОСААФ), бо йде скорочення армії. Закликаю відстояти мототрек. побудований за рахунок платників податків.

sanek57
 
Gomon17Дата: Пн, 05.11.2007, 21:41 | Повідомлення # 2
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
поки ці люди що керують мотоспортом, стадіоном, будуть залишатись на своїх посадах, то рівненський спідвей розвиватись не буде)але їх скинуть не так і просто , червоній заправляє, скірь свої люди!але все ж треба щось робити, бо якщо ніхто не буде нічого робить, а тільки говорить, то наше місто залишиться без спідвею!

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
РадарДата: Вт, 06.11.2007, 11:47 | Повідомлення # 3
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
На сегодняшний день самая больная тема, наверное только в феврале - марте только что - то будет конкретно известно про судьбу нашего спидвея в 2008 г.
 
Roma-BomaДата: Вт, 06.11.2007, 12:44 | Повідомлення # 4
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
я також так думаю що треба буде про це розмовляти на весні

Speedway R-THE BEST ! ! !
 
sanek57Дата: Вт, 06.11.2007, 21:15 | Повідомлення # 5
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 24
Репутація: 3
Статус: Offline
Всім привіт! Вибори закінчились, перможені мають гідно зійти з Олімпа, зараз не совітські часи. Чекати поки вони до весни самі підуть - повний абсурд! Мототрек будував не великий поліщук, тим паче Тягнибок. Просвіта затихла, ніхто не хоче відновлювати українську культуру, сплюдрованою комуно-комсомоляками. Треба створити комітет з простих вболівальників, які будуть захищати інтереси громади міста Рівне. Де депутати, вони пройшли туди завдяки підтримки спідвейних вболівальників?

sanek57
 
BormanДата: Вт, 06.11.2007, 22:27 | Повідомлення # 6
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Вибори закінчились, перможені мають гідно зійти з Олімпа, зараз не совітські часи. Чекати поки вони до весни самі підуть - повний абсурд! Мототрек будував не великий поліщук, тим паче Тягнибок. Просвіта затихла, ніхто не хоче відновлювати українську культуру, сплюдрованою комуно-комсомоляками. Треба створити комітет з простих вболівальників, які будуть захищати інтереси громади міста Рівне. Де депутати, вони пройшли туди завдяки підтримки спідвейних вболівальників?
Коли виходим на БАРИКАДИ????????? А то в 2008 році на SPEEDWAY ходить не прийдеться!!!!!!!!!!!! nono nono nono


"СПІДВЕЙ,ЦЕ НАЗАВЖДИ!!!!!"
 
Gomon17Дата: Ср, 07.11.2007, 12:53 | Повідомлення # 7
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
я теж так думаю)що не потрібно знов ждати весни, коли прийде час заявок в ліги і тоді не буде часу шось вирішити!

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
Roma-BomaДата: Ср, 07.11.2007, 19:12 | Повідомлення # 8
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
ну я думаю що команда в Російській лізі залишиться,і спробує заявитися в 2 Польсука лігу.
Щодо гонщиків П.Месян та Р.Тряновські піде з команди ваші думки?


Speedway R-THE BEST ! ! !
 
Gomon17Дата: Ср, 07.11.2007, 21:46 | Повідомлення # 9
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (juesed)
Щодо гонщиків П.Месян та Р.Тряновські піде з команди ваші думки?

думаю Месьонц залаишиться, трояновскі під питанням!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » майбутній сезон 2008??? (про землю, яка належить громаді міста Рівне)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: