Чт
28.03.2024
20:12

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » дві чи одна?
дві чи одна?
Gomon17Дата: Чт, 01.11.2007, 01:19 | Повідомлення # 1
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
цього сезону ми могли побачити дві команди у різних лігах!що краще для розвитку рівненського спідвею, дві команди у різних лігах, чи одна і також у двох?

Добавлено (01.11.2007, 01:19)
---------------------------------------------
на мою думку доцільніше було б одна команда, яка виступала б і двох лігах!але потрібне серйозне фінансування( були спонсори,які готові були дати гроші гайдиму + спонсори трофімова), і точні розрахунки, що в кінці сезону не буде долгів і шо команда зможе завершити всі гонки!друге питання це керівництво командою)я думаю має бути не один керівник, а кілька(від гайдима, трофімова і від незалежної сторони, вболівальник зі стажем, якому головне спідвей а не прибутки від нього, такі люди є точно!
але якщо все продумать, то мабуть такого нам ще довго не бачити)але будем нвдіятись, що знайдуться люди, які розвиватимуть спідвей і на зміну керівництва мотоспорту рівного!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
BormanДата: Нд, 04.11.2007, 13:25 | Повідомлення # 2
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gomon17)

---------------------------------------------
на мою думку доцільніше було б одна команда, яка виступала б і двох лігах!але потрібне серйозне фінансування( були спонсори,які готові були дати гроші гайдиму + спонсори трофімова), і точні розрахунки, що в кінці сезону не буде долгів і шо команда зможе завершити всі гонки!друге питання це керівництво командою)я думаю має бути не один керівник, а кілька(від гайдима, трофімова і від незалежної сторони, вболівальник зі стажем, якому головне спідвей а не прибутки від нього, такі люди є точно!
але якщо все продумать, то мабуть такого нам ще довго не бачити)але будем нвдіятись, що знайдуться люди, які розвиватимуть спідвей і на зміну керівництва мотоспорту рівного!
Я, щось пропустив.....Не вже йде мова про ОБ"ЄДНАННЯ, поділіться БУДЬ-ЛАСКА!!!!!


"СПІДВЕЙ,ЦЕ НАЗАВЖДИ!!!!!"
 
Roma-BomaДата: Нд, 04.11.2007, 16:10 | Повідомлення # 3
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
Я думаю,що Гайдим з Трофімовим як завжди не знайдуть спільну мову,один того гонщика хоче-другий того,покусаються,посваряться да й всьо цьому обєднанню

Speedway R-THE BEST ! ! !
 
Gomon17Дата: Нд, 04.11.2007, 17:22 | Повідомлення # 4
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Borman)
Я, щось пропустив.....Не вже йде мова про ОБ"ЄДНАННЯ, поділіться БУДЬ-ЛАСКА!!!!!

да вроді не пропустив)на рахунок обєднаняя - це моя особиста думка!

Добавлено (04.11.2007, 17:22)
---------------------------------------------

Quote (juesed)
Я думаю,що Гайдим з Трофімовим як завжди не знайдуть спільну мову,один того гонщика хоче-другий того,покусаються,посваряться да й всьо цьому обєднанню

я тоже так думаю))0але будем сподіватись на краще,що вони знайдуть компроміс!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » дві чи одна?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: