Пт
29.03.2024
08:22

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » ВКЧР в Червонограді
ВКЧР в Червонограді
kletsДата: Пт, 01.02.2008, 20:50 | Повідомлення # 11
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (lember)
В Червонограді очікується непогана команда 1.Колодій ст. 2.Карпов 3.Полюхович 4.Дубінін 5.Кобрин 6.Кононов ??? 7.Гатіятов ??? 8.ЛЕГ (наприклад Павел Хліб ???) 9.ЛЕГ (Томаш Хжановскі ???) Цьому складу посилі і Мега-Лада

Чому 9 гонщиків? Чому не по номерах? Але загалом згідний - за медалі можна поборотися wink


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
TANKДата: Пт, 01.02.2008, 22:27 | Повідомлення # 12
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
Все догралися вісі наші рівненські дєятілі!!!!Так Червонограду пощастило!!!Справді є шанс боротися за медалі wink

За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!
 
SamДата: Сб, 02.02.2008, 11:56 | Повідомлення # 13
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: -3
Статус: Offline
Quote (TANK)
Все догралися вісі наші рівненські дєятілі!!!!Так Червонограду пощастило!!!

Це ти про кого (В.Т.?)?Пощастило з ким?
В Рівному теж команда буде їздити, це так , може не знаєш :).В 2 ПЛ россіян чимало буде їздити, а якщо є бажання то 180 км ( до Червонограду) не крюк :D.
 
Gomon17Дата: Ср, 06.02.2008, 14:02 | Повідомлення # 14
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Ось склад СК та СТМК Турбин та Востока :Тут

Добавлено (06.02.2008, 14:02)
---------------------------------------------

Quote (lember)
8.ЛЕГ (наприклад Павел Хліб ???)9.ЛЕГ (Томаш Хжановскі ???)

Але ще питання по легах повністю не вирішене, але склад справді хороший! Але вспомніть СКТ, склад був теж хороший і початок сезону, але опинились на 4 місці!А в цьому сезоні і Салават буде не подарунок, так шо буде дуже важко, але потрібно боротись!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.

Повідомлення відредагував Gomon17 - Ср, 06.02.2008, 14:03
 
ЭксплуататорДата: Чт, 07.02.2008, 15:15 | Повідомлення # 15
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
Але ще питання по легах повністю не вирішене, але склад справді хороший! Але вспомніть СКТ, склад був теж хороший і початок сезону, але опинились на 4 місці!А в цьому сезоні і Салават буде не подарунок, так шо буде дуже важко, але потрібно боротись!

Салават не просто "не подарунок", эта команда будет реально боротся за чемпионство - если подберет хороших легов. А наш удел, давайте реально смотреть на вещи (т.е. составы Шахтера, СК, Меги), боротся с Востоком за четвертое место. ИМХО


Не говорите мне, что делать, и я не скажу куда Вам пойти!
 
YEGORДата: Сб, 09.02.2008, 23:06 | Повідомлення # 16
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
Але ще питання по легах повністю не вирішене, але склад справді хороший! Але вспомніть СКТ, склад був теж хороший і початок сезону, але опинились на 4 місці!А в цьому сезоні і Салават буде не подарунок, так шо буде дуже важко, але потрібно боротись!

Ураган в минулому році зайняв 5 місце. Відносно перспектив Червоноградсьвої команди у ВКЧР 2008 році, то я особисто не поспішав би з прогнозами. Занадто ще багато запитань - наявність і підготовка техніки, достатнє фінансування, хто насправді буде з легіонерів за команду виступати. Поки що мій прогноз - аби доїздили весь сезон, аби не останнє місце, аби не було після закінчення сезону боргів перед гонщиками.
 
Gomon17Дата: Пт, 15.02.2008, 22:11 | Повідомлення # 17
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Інтервю Олега Кургускина

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
PoritskyyДата: Пт, 15.02.2008, 22:55 | Повідомлення # 18
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
Ураган в минулому році зайняв 5 місце. Відносно перспектив Червоноградсьвої команди у ВКЧР 2008 році, то я особисто не поспішав би з прогнозами. Занадто ще багато запитань - наявність і підготовка техніки, достатнє фінансування, хто насправді буде з легіонерів за команду виступати. Поки що мій прогноз - аби доїздили весь сезон, аби не останнє місце, аби не було після закінчення сезону боргів перед гонщиками.

Дужв ти сильно розбираешся в спідвеї,прогнози як в щирого українця,а за мої гроші ти сильно не переживай,в боргу ні перед одіим гонщиком не останусь.За перемогу будем боротись в кожній гонці,а там подивимось,яке ми займемо місце.
 
@LXДата: Сб, 16.02.2008, 02:28 | Повідомлення # 19
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
Quote (YEGOR) Ураган в минулому році зайняв 5 місце. Відносно перспектив Червоноградсьвої команди у ВКЧР 2008 році, то я особисто не поспішав би з прогнозами. Занадто ще багато запитань - наявність і підготовка техніки, достатнє фінансування, хто насправді буде з легіонерів за команду виступати. Поки що мій прогноз - аби доїздили весь сезон, аби не останнє місце, аби не було після закінчення сезону боргів перед гонщиками.

Дужв ти сильно розбираешся в спідвеї,прогнози як в щирого українця,а за мої гроші ти сильно не переживай,в боргу ні перед одіим гонщиком не останусь.За перемогу будем боротись в кожній гонці,а там подивимось,яке ми займемо місце.


Шановний п. Poritskyy, don't be a jerk to give an answer for such a foolish posts as made by YEGOR, any more! crazy crazy crazy
Кожне ваше слово-золото на наступні 6 місяців!!!!!! wink
 
RWДата: Сб, 16.02.2008, 15:15 | Повідомлення # 20
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
можливо він просто гонщик або хоче ним бути в переживає за зарплату чи родичі спідвеїсти))) biggrin . а на рахунок того шо наші люди заздрісні ше раз переконався

Спідвей був, є і буде у Червонограді (Столиці мотоциклетного спорту України).
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » ВКЧР в Червонограді
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук: