Нд
05.04.2020
23:05

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Андрій Карпов (мабуть найкращий український юніор)
Андрій Карпов
Zu_brДата: Пт, 13.06.2008, 09:43 | Повідомлення # 91
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bogdan)

Народ, як думаєте, які шанси у Карпова в цій ->ГОНЦІ

На превеликий жаль, у Андрія є шанс лише поприймати участь в цьому дійстві.
Поки що, ми перехожі на цьому святі cry
Дайош ГП в Червоноград! biggrin biggrin biggrin
 
andryiДата: Пн, 16.06.2008, 15:55 | Повідомлення # 92
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
Квалификация ГРАН-ПРИ
(Ченстохова, 15.06.2008)

Лишь запасным квалифицировался в полуфиналы личного чемпионата мира отборочных соревнований ГРАН-ПРИ Эмиль Сайфутдинов.

Набрав 8 очков, Эмиль оказался лучше второго российского участника Дениса Гизатуллина, который с семью очками занял девятое место. А победителем квалификации с результатом 14 очков стал польский гонщик Гжегош Валашек, опередивший на очко чеха Лукаша Дримла и на три шведа Петера Карлссона.

Личный чемпионат мира
Квалификационные соревнования ГРАН-ПРИ
Ченстохова, 15 июня 2008 года

1. Grzegorz Walasek PL (3,2,3,3,3) 14
2. Lukas Dryml CZ (2,2,3,3,3) 13
3. Peter Karlsson SWE (3,2,1,2,3) 11
4. Lee Richardson GB (0,3,3,3,1) 10
5. Ales Dryml CZ (3,3,0,1,3) 10
6. Sebastian Ulamek PL (1,3,3,1,2) 10
7. Daniel Nermark SWE (0,2,2,3,2) 9
8. Emil Saifutdinov RUS (3,3,1,0,1) 8 - REZ
9. Denis Gizatullin RUS (2,0,1,2,2) 7
10. Jaroslaw Hampel PL (1,1,2,2,1) 7
11. Janusz Kolodziej PL (1,1,2,0,2) 6
12. Oliver Allen GB (0,d,2,2,1) 5
13. Maksim Bogdanow LAT (2,0,0,1,0) 3
14. Nicolai Klindt DK (2,1,w,t,0) 3
15. Andriej Karpow UKR (1,1,1,0,0) 3
16. Leonid Paura LAT (0,0,0,1,0) 1
17. Borys Miturski PL (0) 0

Позаездно:

1. A.Dryml, Gizatullin, Ulamek, Nermark.
2. Saiftudinov, Bogdanow, Karpow, Paura.
3. Walasek, L.Dryml, Kolodziej, Richardson.
4. Karlsson, Klindt, Hampel, Allen.
5. A.Dryml, L.Dryml, Klindt, Bogdanow.
6. Saifutdinov, Karlsson, Kolodziej, Gizatullin.
7. Richardson, Nermark, Karpow, Allen (d).
8. Ulamek, Walasek, Hampel, Paura.
9. Richardson, Hampel, Saifutdinov, A.Dryml.
10. Walasek, Allen, Gizatullin, Bogdanow.
11. L.Dryml, Nermark, Karlsson, Paura.
12. Ulamek, Kolodziej, Karpow, Klindt (w/2x).
13. Walasek, Karlsson, A.Dryml, Karpow.
14. Richardson, Gizatullin, Paura, Miturski, Klindt (t).
15. Nermark, Hampel, Bogdanow, Kolodziej.
16. L.Dryml, Allen, Ulamek, E.Saifutdinov.
17. A.Dryml, Kolodziej, Allen, Paura.
18. L.Dryml, Gizatullin, Hampel, Karpow.
19. Walasek, Nermark, Saifutdinov, Klindt.
20. Karlsson, Ulamek, Richardson, Bogdanow.


-----------------http://www.virage.at.ua/----------------
>>>> SPEEDWAY in CHERVONOGRAD FOREVER <<<
 
тентоДата: Вт, 17.06.2008, 20:34 | Повідомлення # 93
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Андрій Карпов - перший в Бидгоші
 
kletsДата: Ср, 18.06.2008, 09:27 | Повідомлення # 94
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (тенто)
Андрій Карпов - перший в Бидгоші

Жаль, шо не в Ченстохові


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
BogdanДата: Пт, 20.06.2008, 11:48 | Повідомлення # 95
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
Карпов і Бородай в суботу їздять в півфіналі ІЧЄ, так що Бородая точно не буде в неділю в Рівному

http://www.smanager.pl

Повідомлення відредагував Bogdan - Пт, 20.06.2008, 11:52
 
GrayДата: Пт, 20.06.2008, 12:50 | Повідомлення # 96
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Bogdan)
арпов і Бородай в суботу їздять в півфіналі ІЧЄ, так що Бородая точно не буде в неділю в Рівному

Если его и не будет в составе "СПС", то точно не по причине неуспевания на гонку, из Дебрецена в Ровно добраться не проблема.


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
andryiДата: Сб, 21.06.2008, 19:14 | Повідомлення # 97
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
cry Я дивився он-лайн трансляцію і ось результати cry
4 Danil Ivanov 3 3 3 3 3 15
6 Matej Zagar 3 3 3 1 3 13
9 Tihanyi Sandor 2 3 1 2 3 11
1 Ulrich Ostergaard 0 2 2 3 3 10
8 Maksims Bogdanovs 2 2 2 2 1 9
15 Matej Kus 3 2 2 0 2 9
13 Roman Ivanov 2 1 2 1 2 8
2 Olekszandr Borodaj 2 E 3 3 0 8
14 Jurica Pavlic 1 2 3 0 2 8
12 Andriej Karpow 3 1 1 1 1 7
7 Peter Juur Larsen 0 1 1 2 1 5
5 Karol Baran 1 E 0 3 1 5
11 Tabaka Jozsef 1 3 X 0 0 4
16 Jevgenijs Karavackis 0 0 1 1 2 4
10 Michael Hadek 0 1 0 2 0 3
3 Ratislav Bandzi 1 0 X X - 1
17 Jaroslav Poljyhovich
18 Vladimir Trofimov


-----------------http://www.virage.at.ua/----------------
>>>> SPEEDWAY in CHERVONOGRAD FOREVER <<<


Повідомлення відредагував andryi - Сб, 21.06.2008, 19:18
 
РадарДата: Пт, 27.06.2008, 22:33 | Повідомлення # 98
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
В Дебрецене
Прикріплення: 0596811.jpg(280.9 Kb)
 
РадарДата: Нд, 20.07.2008, 00:27 | Повідомлення # 99
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Добавлено (20.07.2008, 00:27)
---------------------------------------------
Поздравляю Андрея с выходом в финал ЧМ среди юниоров

1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (3,3,3,3,3) 15
2. Patrick Hougaard (Dania) - (3,2,3,3,2) 13
3. Matej Kus (Czechy) - (2,2,2,3,3) 12
4. Emil Saifutdinov (Rosja) - (3,3,3,2,w) 11
5. Andriej Karpow (Ukraina) - (1,1,3,1,3) 9
6. Adrian Gomólski (Polska) - (2,3,d,3,w) 8
7. Martin Vaculik (Słowacja) - (1,2,1,2,1) 7+3
8. Filip Sitera (Czechy) - (2,0,2,1,2) 7+2
------------------------------------------
9. Igor Kononow (Rosja) - (w,1,1,2,3) 7+1 - rezerwowy
10. Kamil Brzozowski (Polska) - (2,1,2,w,2) 7+w
11. Adam Kajoch (Polska) - (1,3,w,0,1) 5
12. Robert Baumann (Niemcy) - (0,2,1,1,1) 5
13. Robert Ksiezak (Australia) - (3,u,d,1,0) 4
14. Nicolai Klindt (Dania) - (1,d,1,2,d) 4
15. Hynek Stichauer (Czechy) - (0,1,0,u,2) 3
16. Maksim Bogdanow (Łotwa) - (w,0,2,0,d) 2
17. Richard Speiser (Niemcy) - NS

http://live.sportowefakty.pl/zuzel2.htm

Повідомлення відредагував Радар - Нд, 20.07.2008, 00:29
 
CrazyДата: Нд, 20.07.2008, 13:42 | Повідомлення # 100
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Первый Украинский спорстмен который прошол в ЧМ среди юниоров!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Андрій Карпов (мабуть найкращий український юніор)
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Пошук: