Вт
23.04.2024
18:22

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Павел Мєсьонц (наш новий легіонер)
Павел Мєсьонц
kletsДата: Чт, 29.11.2007, 21:38 | Повідомлення # 41
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Радар)
как по мне он один из лучших и стабильных легионеров выступавших за наши клубы. Желаю ему успехов и удачи

Позволь не согласиться! Как все быстро и незаслуженно забыли Шатмари! А ведь именно он является самым стабильным легионером за все годы ровенского спидвея!


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
AngelДата: Пт, 30.11.2007, 00:38 | Повідомлення # 42
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Шатмарі І Месьонц. Шатмарі стабільний гонщик, який бореться, а Месьонц бореться на грані....на дуже тонкій грані. Досі не можу забути його обгони по зовнішньому радіусу під самим парканом. Видовище і ризик - це спідвей.

Speedway is ever living
 
МАРКУХАДата: Пт, 30.11.2007, 09:11 | Повідомлення # 43
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Angel)
Шатмарі І Месьонц. Шатмарі стабільний гонщик, який бореться, а Месьонц бореться на грані....на дуже тонкій грані. Досі не можу забути його обгони по зовнішньому радіусу під самим парканом. Видовище і ризик - це спідвей.

Платили б Хампелю, Валасеку, Проташевічу побільше б то вони тобі і не такі обгони б показали


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
РадарДата: Пт, 30.11.2007, 10:15 | Повідомлення # 44
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (klets)
Позволь не согласиться! Как все быстро и незаслуженно забыли Шатмари! А ведь именно он является самым стабильным легионером за все годы ровенского спидвея!

Шатмари да действительно в то время был супер для нашей команды, но на сегодняшний день ОКЧР стал намного сильнее и думаю Ласло уже не потянул на такие результаты как раньше. Месенц сильнее Шатмари и П. Дыма ИМХО.

Добавлено (30.11.2007, 10:15)
---------------------------------------------

Quote (МАРКУХА)
Платили б Хампелю, Валасеку, Проташевічу побільше б то вони тобі і не такі обгони б показали

Я не думаю что им мало платили? Вопрос как заключали контракт за участие в гонке или заработанные очки?

 
DarkLightДата: Пт, 30.11.2007, 20:33 | Повідомлення # 45
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (klets)
Позволь не согласиться! Как все быстро и незаслуженно забыли Шатмари! А ведь именно он является самым стабильным легионером за все годы ровенского спидвея!

Как такая резкая перемена точки зрения про Ласло или такой своеобразный юмор?!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Павел Мєсьонц (наш новий легіонер)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук: