Пт
19.04.2024
14:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ШУРИК  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ОФФ-ТОП » ПОВНИЙ ОФФ-ТОП » Політика, спорт, різне та інше (Всяка всячина)
Політика, спорт, різне та інше
РадарДата: Сб, 27.01.2007, 17:34 | Повідомлення # 51
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Цікаво а хто буде контролювати ці гроші? Чи підуть вони по цільому призначенню?
 
TOFIKДата: Вт, 30.01.2007, 16:32 | Повідомлення # 52
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (NS)
Хто може дізнатися рахунок команди Україна-Рівне у Гайдима, а саме краще нехай він сам виступить в ЗМІ, бо спонсорів немає, а болільників багато. Тому моя ідея щоб хто скільки може на цей рахунок закинув кошти як допомогу і тоді хоть хватить коштів на купівлю пару мотоциклів, а вже далі заповнюючи трибуни буде фінансування клібу!!

Таке нада писати хоча б в тему ОФФ-ТОП, або вже якусь нову тему в сезоні 2007, але точно не в тему МІНІ-ЧАТ!



Я ВіКонтактi :)


Повідомлення відредагував TOFIK - Вт, 30.01.2007, 16:34
 
SeverinДата: Вт, 30.01.2007, 22:52 | Повідомлення # 53
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Запрацював форум на Мегаспорті
Мегаспорт

Народ повинен знати про Спідвей УСЕ biggrin biggrin
Проявляєм активність wacko

 
YEGORДата: Ср, 31.01.2007, 22:11 | Повідомлення # 54
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (TOFIK)
Quote (FIRE)
Прикордонники пункту пропуску Лужанка, що в Закарпатті, затримали громадянина Угорщини, який на мотоциклі, оминаючи лінію паспортного контролю, намагався потрапити в Україну.
Як повідомили у Відділі з питань взаємодії зі ЗМІ і зв’язків із громадськістю Державної прикордонної служби, одночасно угорські прикордонники повідомили, що ця ж людина подібним чином тільки що перетнула кордон із суміжної сторони.

Оце так ЕКСТРІМ

Цікаво, чим угорські прикордонники відрізняються в такому випадку від естонських??? kind biggrin

 
DivasДата: Сб, 03.02.2007, 15:07 | Повідомлення # 55
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
Народ повинен знати про Спідвей УСЕПроявляєм активність

Тільки, що заходив на форум, але він закритий за "некоректні висловлювання"!
Потрібно написати в побажаннях в мегаспорті, щоб вони більше показували спідвей та розповідали! А особливо український!
 
МАРКУХАДата: Нд, 04.02.2007, 11:09 | Повідомлення # 56
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Divas)
Тільки, що заходив на форум, але він закритий за "некоректні висловлювання"!
Потрібно написати в побажаннях в мегаспорті, щоб вони більше показували спідвей та розповідали! А особливо український!

Я ще в самий перший день того форуму(гіршого форуму я ще не бачів) створив тему про спідвей ну але там почали писати за НБА, англійську Премєр-лігу і т д і т п


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
GrayДата: Нд, 04.02.2007, 12:32 | Повідомлення # 57
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Этот канал интересует три вещи: футбол, бокс, баскетбол smile

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
тентоДата: Нд, 04.02.2007, 13:58 | Повідомлення # 58
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Gray)
Этот канал интересует три вещи: футбол, бокс, баскетбол

Англіцкій футбол biggrin biggrin biggrin
 
TATIKДата: Пн, 05.02.2007, 12:11 | Повідомлення # 59
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Переглядуючи свій архів, натрапив на звіт з футбольного матчу, перечитав, вразило, склад гостей,кількість глядачів пр такій температурі та освітлення.
Авангард Ровно-Динамо Київ 1:2(1:1)
4 листопада,стадіон Авангард. ЕЛЕКТРИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ. 0 градусів. 16000 глядачів.
"Авангард": Шевченко (Калиш 46),Бандура,Басов,Демидов (Наконечний 46)Яковишин,Шельменко,Карпонай(Бритченко 46)Фоменюк,Кушнір (Болотницький 73)Гриценко,Чирков(Сердюк 46)

"Динамо":Роменський, Лозинський, Журавльов (Сорокалєт 18) Безсонов,Дем"яненко,Колотов(Бойко 41) Буряк (Хлус 77)Веремєєв,Хапсаліс,Євтушенко,(Оліфіренко 63) Блохін.
Голи:Євтушенко (30) Шельменко (58) Блохін (79з 11 -метрового).

Був я на цій грі, було холодно,але вболівали стоячи, гра була супер, обидві команди проводжали оплесками. Приємно що за "Авангард" виступали багато молодих рівненських футболістів, вихованців В.Шморгуна.

Повідомлення відредагував TATIK - Пн, 05.02.2007, 13:11
 
YEGORДата: Пн, 05.02.2007, 13:06 | Повідомлення # 60
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (TATIK)
4 листопада,стадіон Авангард. ЕЛЕКТРИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ. 0 градусів. 16000 глядачів.
"Авангард": Шевченко (Калиш 46),Бандура,Басов,Демидов (Наконечний 46)Яковишин,Шельменко,Карпонай(Бритченко 46)Фоменюк,Кушнір (Болотницький 73)Гриценко,Чирков (Сердюк 46)

Сердюка, випадково, не Юрій Васильович звали??? В СДЮШОР тренером працював (не знаю як там зараз) і тренував мій випуск. Хороший тренер.


Повідомлення відредагував YEGOR - Пн, 05.02.2007, 13:07
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ОФФ-ТОП » ПОВНИЙ ОФФ-ТОП » Політика, спорт, різне та інше (Всяка всячина)
Пошук: