Чт
27.02.2020
14:12

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Міжнародні змагання » Ліги іноземні (Швеція,Данія,Англія і т.д.)
Ліги іноземні
GrayДата: Нд, 11.05.2008, 10:32 | Повідомлення # 11
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
http://www.przegladzuzlowy.pl/news_zuzel-szpilki.php?id=1089898534

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
тентоДата: Пт, 30.05.2008, 19:34 | Повідомлення # 12
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Матей Кус 7-ий на першому етапі особистого чемпіонату Чехії:

1. Lubos Tomicek (3,3,2,3,3) 14
2. Lukas Dryml (1,2,3,3,3) 12
3. Filip Sitera (2,3,1,3,2) 11+3
4. Adrian Rymel (3,3,2,2,1) 11+2
5. Ales Dryml (2,2,2,2,3) 11+d
6. Martin Vaculik (3,2,3,w,2) 10
7. Matej Kus (1,0,3,3,2) 9
8. Josef Franc (3,1,1,2,1) 8
9. Jan Jaros (2,3,0,2,0) 7
10. Hynek Stichauer (1,1,1,1,3) 7
11. Adam Vandirek (0,1,3,1,0) 5
12. Pavel Ondrasik (2,0,0,1,2) 5
13. Adrian Płuska (0,2,0,1,1) 4
14. Martin Malek (1,1,2,0,0) 4
15. Vladimír Visvader (0,0,1,0,0) 1
16. Michael Hadek (1,-,-,-,-) 1
17. Richard Wolff (0,0,0,w,-) 0
18. Martin Gavenda NS

http://zuzelend.com/php.php....f14a3d4

Добавлено (15.05.2008, 20:20)
---------------------------------------------
Другий етап особистого чемпіонату Чехії:

1. Lukáš Dryml – Pardubice (3,3,3,3,3) 15
2. Richard Wolff – Praga (3,3,1,3,3) 13 +3
3. Aleš Dryml – Pardubice (3,3,2,3,2) 13 +d
4. Martin Vaculík - Slany (SK) (2,3,3,1,2) 11
5. Luboš Tomíček – Praga (3,2,2,2,2) 11
6. Filip Šitera – Pilzno (2,1,3,3,1) 10
7. Adrian Rymel – Praga (1,2,2,1,3) 9
8. Josef Franc - Praga (0,2,3,1,1) 7
9. Matěj Kůs - Praga (0,2,d,2,2) 6
10. Adrian Płuska - Slany (SK) (2,0,0,0,3) 5
11. Adam Vandírek - Praga (1,0,2,2,0) 5
12. Martin Málek – Slany (2,1,1,0,0) 4
13. Hynek Štichauer – Pardubice (1,1,w,2,u) 4
14. Pavel Ondrašík – Praga (1,0,1,1,1) 4
15. Vladimír Višváder – Liberec (0,0,1,0,1) 2
16. Jan Jaroš - Praga (0,1,d,0,0) 1
17. Res Michael Hádek – Pilzno (ns)
18. Res Martin Gavenda – Praga (ns)

Добавлено (30.05.2008, 19:34)
---------------------------------------------
Скотт Николс - Чемпіон Великобританії 2008

1 Scott Nicholls (Eastbourne Eagles) - (3,3,d,3,3) 12 + 1 msc. w finale
2. Edward Kennett (Eastbourne Eagles) - (3,2,2,1,1) 9 + 2 msc. w finale
3. Tai Woffinden (Rye House Rockets) - (1,3,3,1,3) 11 + 3 msc. w finale
4. Chris Harris (Coventry Bees) - (2,3,3,3,3) 14 + 4 msc. w finale
-----------------------------------------
5. Simon Stead (Coventry Bees) - (3,1,2,2,2) 10 + 3 msc. w barażu
6. James Wright (Swindon Robins) - (0,2,3,3,3) 11 + 4 msc. w barażu
7. Leigh Lanham (The Lakeside Hammers) - (2,3,0,2,1) 8
8. Lewis Bridger (Eastbourne Eagles) - (2,1,u,3,2) 8
9. Adam Roynon (Birmingham Brummies) - (2,0,2,1,1) 6
10. Daniel King (Peterborough Panthers) - (1,2,1,1,1) 6
11. David Howe (Wolverhampton Wolves) - (3,d,2,0,0) 5
12. William Lawson (Edinburgh Monarchs) - (0,1,0,2,2) 5
13. Chris Neath (Rye House Rockets) - (1,0,1,2,0) 4
14. Richard Hall (Scunthorpe Scotpions) - (1,2,1,0,0) 4
15. Ricky Ashworth (Sheffield Tigers) - (0,0,3,0,0) 3
16. Ben Barker (Stoke Potters) - (u,d,1,0,2) 3

 
GrayДата: Ср, 04.06.2008, 18:51 | Повідомлення # 13
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Датчанки Стефани Йонсен и Нанна Йоргенсен будут стартовать 15 июня в Тарнуве
Lista startowa:
1. Simon Nielsen (Dania)
2. Tommy Pedersen (Dania)
3. Simon Lambert (Wielka Brytania)
4. Ben Hopwood (Wielka Brytania)
5. Nanna W. Jorgensen (Dania)
6. Stefanie Jensen (Dania)

7. Peter Juul Larsen (Dania)
8. Tobias Busch (Niemcy)
9. Adam Wrathall (Wielka Brytania)
10. Montana Jowett (Wielka Brytania)
11. Manuel Novotny (Austria)
12. Szymon Kiełbasa (Polska)
13. Kamil Zieliński (Polska)
14. Sebastian Carlsson (Szwecja)
15. Denis Fagerkrantz (Szwecja)


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
GrayДата: Пн, 16.06.2008, 21:46 | Повідомлення # 14
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
их уже трое smile
Прикріплення: 4638583.jpg(77.9 Kb)


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг


Повідомлення відредагував Gray - Пн, 16.06.2008, 21:47
 
тентоДата: Сб, 26.07.2008, 20:36 | Повідомлення # 15
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Лукаш Дримль - чемпіон Чехії
 
тентоДата: Сб, 02.08.2008, 15:38 | Повідомлення # 16
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Рорі Шляйн - переможець Відкритого особистого чемпіонату Шотландії:

1. Rory Schlein (3,3,3,3,3) 15 + 1 miejsce w finale
2. Joe Screen (3,2,1,3,3) 12 + 2 miejsce w finale
3. Travis McGowan (3,0,1,3,3) 10 + 3 miejsce w finale
4. Andrew Tully (3,3,2,2,2) 12 + 4 miejsce w finale
5. Aaron Summers (2,2,2,2,1) 9 + 3 miejsce w półfinale
6. Ryan Fisher (2,3,3,3,d) 11 + 4 (d) miejsce w półfinale
7. Robert Ksiezak (1,2,2,2,1) 8
8. Trent Leverington (1,0,3,1,2) 7
9. George Stancl (2,1,3,1,0) 7
10. Matthew Wethers (u,1,u,2,3) 6
11. Tyron Proctor (1,3,0,1,1) 6
12. Michal Makovsky (2,w,2,0,2) 6
13. Derek Sneddon (d,2,1,1,2) 6
14. Terio Aarnio (1,1,0,0,0) 2
15. Anders Andersen (0,1,0,0,u) 1
16. James Grieves (u,-,-,-,-) 0

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/08/02/schlein-mistrzem-szkocji/

 
тентоДата: Сб, 09.08.2008, 19:56 | Повідомлення # 17
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Магнус Зеттерстрем - чемпіон Швеції 2008

http://www.przegladzuzlowy.pl/news_ls.php?id=1089900884

 
тентоДата: Сб, 09.08.2008, 23:10 | Повідомлення # 18
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Адам Скурніцкі - Чемпіон Польщі 2008:

1. Adam Skórnicki (PSŻ Milion Team Poznań) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - 13 (2,3,3,2,3)
3. Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 12 (2,2,3,3,2)

http://live.sportowefakty.pl/zuzel1.htm

 
тентоДата: Нд, 10.08.2008, 11:33 | Повідомлення # 19
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Ніккі Педерсен - Чемпіон Данії 2008:

1. Nicki Pedersen 28 + 3 = 31
2. Hans Andersen 27 + 1 = 28
3. Niels Kristian Iversen 24 + 2 = 26
4. Kenneth Bjerre 22 + 0 = 22

http://irgiz.narod.ru/2008/08/2008aug13.html

 
тентоДата: Пн, 18.08.2008, 10:54 | Повідомлення # 20
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Ніколай Кліндт - чемпіон Данії 2008 серед юніорів

1. Nicolai Klindt 15+3
2. Patrick Hougaard 12+2
3. Peter Kildemand 11+1

 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Міжнародні змагання » Ліги іноземні (Швеція,Данія,Англія і т.д.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: