Ср
24.04.2024
14:29

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Міжнародні змагання » Пишем на форум Мегаспорту листи-прохання
Пишем на форум Мегаспорту листи-прохання
Ку-куДата: Нд, 11.03.2007, 21:36 | Повідомлення # 1
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Пишем на форум Мегаспорту листи-прохання в підримку трансляцій змагань по спідвею.
НЕ соромимось пишем під різними ніками щоб НАШИХ голосів було більше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rah
ссилочка megasport.tv/forums/auto-moto

Повідомлення відредагував Ку-ку - Нд, 11.03.2007, 21:39
 
semenДата: Нд, 25.03.2007, 23:35 | Повідомлення # 2
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мегаспорті сидять дяді, які не листи зніками рахують, а копієчки. І спідвей їх тільки в рамках Гран-прі цікавить і то якщо їм його продадуть дешево... sad
 
SeverinДата: Вт, 10.04.2007, 21:10 | Повідомлення # 3
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (semen)
А в мегаспорті сидять дяді, які не листи зніками рахують, а копієчки. І спідвей їх тільки в рамках Гран-прі цікавить і то якщо їм його продадуть дешево...

Зрозуміло, що гонки на Мегаспорті показувати поки, що ніхто не буде.
Але хоча б сюжети про гонки, чи про гонщиків можливо і будуть з часом.

Ось що відповів на старому форумі, я так розумію хтось із працівників каналу:
"Если говорить про Спидвей в Ровном то в прошлом году мы показывали пару этапов, но уж очень убогая картинка выходила, поэтому со временем отказались. Сейчас основной упор делаем на ралли"

Але підтримувати тему потрібно. А "вдруг" surprised
Новий форум Мегаспорт

 
GrayДата: Вт, 10.04.2007, 23:04 | Повідомлення # 4
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Severin)
"Если говорить про Спидвей в Ровном то в прошлом году мы показывали пару этапов, но уж очень убогая картинка выходила, поэтому со временем отказались. Сейчас основной упор делаем на ралли"

Только сделай скидку на то, что говорил он это про АВТОтипаспидвей


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
SeverinДата: Ср, 11.04.2007, 21:05 | Повідомлення # 5
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Gray)
Только сделай скидку на то, что говорил он это про АВТОтипаспидвей

Ну тепер зрозуміло, а то Спідвей і Раллі - до чого це було. wacko

 
semenДата: Чт, 26.04.2007, 22:43 | Повідомлення # 6
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми колись на ICTV пробували тему про спідвей просунути. Один-два раза вийшли сюжети і на цьому все заглохло. Спідвей на ТБ проходить тільки тоді коли на трек приїзжають високі гості (останній приклад Ющенко)... На жаль. Мені самому шкода що спідвей несправедливо забутий в ЗМІ... angry

Добавлено (23.04.2007, 23:45)
---------------------------------------------
І до речі про убогу картинку... Це відмазка і то слабенька. Тут як виходить: який оператор така і картинка. Спідвей знімати простіше чим футбол, наприклад. Хорошу станцію з 4-5 камерами і гарних операторів і все буде ОК. Як на мене убога картинка це виступи політиків різних масштабів.

Добавлено (26.04.2007, 22:43)
---------------------------------------------
Знімаю шляпу. Мегаспорт був на стадіоні. Цікаво, що з цього вийде? Звнову "убога" картинка, чи постараються? sad хотілось би побачити і щоб на цьому не закінчувалося...


Колянич

Повідомлення відредагував semen - Чт, 26.04.2007, 22:47
 
Tox@Дата: Пт, 27.04.2007, 01:11 | Повідомлення # 7
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Кто узнает может быть когда будут показывать гонку, дайте знать(по возможности на мейл toha-kroha@mail.ru ), интересно бы было посмотреть на гонку со стороны, да и будет возможность её записать-если она будет полностью. Что-то тот форум мегаспорта уже не работает, когда добавляеш комент, пишет что типа старый форум работает в режиме просмотра и преглашают на открытие нового форума 1 апреля...может кто-то уже знает новый адрес, напишите...

Повідомлення відредагував Tox@ - Пт, 27.04.2007, 01:18
 
OrestДата: Нд, 01.07.2007, 15:03 | Повідомлення # 8
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
Я можу чітко означити, що всі листи на "Мегаспорт" будуть зайвими. Там всі питання вирішуються чисто по фінансам і по собистим зв"язкам. Якщо Ви думаете, що хтось зараз просто так зверне увагу на спідвей ... помиляєтеся. Якщо Ви думаєте що у квітні просто так до нас приїхали хлопці звідти ... помиляєтеся. На сьогодні скажу так ... зробити трансляцію можливо, стабільно попасти у новини можливо ... до речі це питання фактично по суті вирішено ... мною особисто ... але є питання забезпечення усіх цих речей - будуть під це виділені гроші ... зроблю, домовленості тверді, але ... серйозні питання одним лише ентузіазмом не вирішуються ... але це питання уже не до мене. Повірте, на телебаченні достатньо сюжетів і без нас і є там чим займатися ... поки що краще читайте "Мотодрайв" ... принаймі ще зараз і у наступному місяці ... а там побачимо.

Орест
 
krutikДата: Ср, 18.07.2007, 17:19 | Повідомлення # 9
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже шкода, що такий цікавий вид спорту не показують. Тим більше, що наша Рівненська команда лише на своєму інтуіазмі доивається непоганих резульатів. Та, що там можна говорити - європейський рівень! Зато в новинах Мегаспорту дуже багато уваги приділяється великому українському тенісу. Ганьба нашим тенісистам стільки грати та нічого не вигравати! Я більш ніж впевнений, аби спонсори підтримали то наші спідвеїсти могли б конкорувати на світовому рівні. Спідвей в Рівному - це свято сімї. Я з дружиною та сином не пропускаємо жодної гонки - це вже переросло в життя. Від недавна почав збирати СД з гонками. Дивишся і дивитись хочеться. Мегаспорт підтримайте наших спідвеїстів і резульати обовязково будуть!
 
VolykДата: Ср, 18.07.2007, 23:48 | Повідомлення # 10
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
От дивні ви люди? Наскільки мій досвід у спілкуванні з телебаченням дозволяє заявити,- то все що Ми бачимо як геніальне та корисне, для, хоча б частки суспільства, у Них - це викликає повний абсурд! Це професійний тиск на заробляння ,як особистих, журналістом, так і телекомпанією грошей. І вони будуть воліти це знімати доти, доки не з"явиться відповідний рейтинг та грошовитий спонсор, у першу чергу, під програму!... І тоді ...теж доїтимуть! Простий приклад! Один із муз. каналів України хотів Відзняти (для Нас) концерт гурту УДО (Accept) , умовляли Діркшнайдера (вокал):...." ну це ж для підтримки вашої популярності"!, а їм сказали, що час коли ми платили вам, щоб ви нас показали, пройшов давно, тепер, Ви нам заплатіть. Я думаю у цьому моєму пафосі є щось докорінно правдиве. Десь і щось хтось комусь обіцяв ,бо хотів заробити, і..... ПУКНУВ НАВЗРИД! А ідея була, погодьтесь, непогана..... у когось? Я теж пробував , і теж саме.
cool Це копія з іншого обговорення !

Добавлено (18.07.2007, 23:48)
---------------------------------------------
Форум укр канали УТ-1 Мегаспорт


Курці помирають рано, а некурці-ввечері!!!!!!!!!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Міжнародні змагання » Пишем на форум Мегаспорту листи-прохання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: