Вт
23.04.2024
08:17

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: ШУРИК, andreiko, МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Первая лига 7-я неделя (12-19 марта)
Первая лига 7-я неделя (12-19 марта)
DivasДата: Ср, 28.03.2007, 18:28 | Повідомлення # 11
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Mattias Nilsson 8,16
Fredrik Lindgren 7,66
Stefan Ekberg 8,16
 
KillДата: Чт, 29.03.2007, 10:06 | Повідомлення # 12
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
где остальные заявки?????

SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?
 
AnatolijsДата: Чт, 29.03.2007, 21:23 | Повідомлення # 13
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Adrian Rymel 7,44
Matthias Kroeger 8,00
Denis Stojs 6,50


Sol
 
МАРКУХАДата: Пт, 30.03.2007, 22:08 | Повідомлення # 14
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Joe Screen 8,66
Daniel Davidsson 7,99
Jonas Davidsson 7,66


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
KillДата: Пн, 02.04.2007, 10:25 | Повідомлення # 15
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
02.04.2007 IV тур Парный чемпионат лиги

SK MONARCH 30
1. Marian Jirout............. 3 R 2 3 3 1* 12+1
2. Manuel Hauzinger.......... 2* 2 1* 2 1 2 10+2
3. Attila Stefani............ 2* 3 2* 1* - - 8+3

LOTOS GDANSK 25
1. Adrian Rymel.............. 2 0 1 3 3 1* 10+1
2. Matthias Kroeger.......... 3 3 3 0 2* 2 13+1
3. Denis Stojs............... 0 1 0 1 - - 2

SK SIGNAL 24
1. Joe Screen................ 3 3 0 0 - - 6
2. Daniel Davidsson.......... 3 1 3 1* 1 0 9+1
3. Jonas Davidsson........... 2* 1 1 2 0 3 9+1

SK LEGIA 21
1. Adam Shields.............. 0 3 1* 3 0 3 10+1
2. Richard Wolff............. 0 1 2 0 2 0 5
3. David Howe................ 1 2 0 3 - - 6

SK GONIVO 20
1. Mattias Nilsson........... 0 2 0 1* R 2 5+1
2. Fredrik Lindgren.......... 1 0 2 2* 3 1* 9+2
3. Stefan Ekberg............. 0 1 2 3 - - 6

No. Results
1: Daniel Davidsson, Jonas Davidsson, Fredrik Lindgren, Stefan Ekberg
2: Marian Jirout, Attila Stefani, David Howe, Adam Shields
3: Joe Screen, Adrian Rymel, Jonas Davidsson, Denis Stojs
4: Attila Stefani, Manuel Hauzinger, Stefan Ekberg, Mattias Nilsson
5: Matthias Kroeger, David Howe, Denis Stojs, Richard Wolff
6: Joe Screen, Manuel Hauzinger, Daniel Davidsson, Marian Jirout ®
7: Adam Shields, Mattias Nilsson, Richard Wolff, Fredrik Lindgren
8: Matthias Kroeger, Marian Jirout, Manuel Hauzinger, Adrian Rymel
9: Daniel Davidsson, Richard Wolff, Adam Shields, Joe Screen
10: Matthias Kroeger, Fredrik Lindgren, Adrian Rymel, Mattias Nilsson
11: Marian Jirout, Attila Stefani, Jonas Davidsson, Joe Screen
12: Adam Shields, Stefan Ekberg, Mattias Nilsson, David Howe
13: Adrian Rymel, Manuel Hauzinger, Attila Stefani, Denis Stojs
14: David Howe, Jonas Davidsson, Daniel Davidsson, Richard Wolff
15: Stefan Ekberg, Fredrik Lindgren, Denis Stojs, Matthias Kroeger

У меня вопрос к Дивасу и Маркухе: почему вы выставляете такие же составы, и у себя дома делите между собой первое-второе место на этапе, а тут последние????? Просто интересно не будет ли подиум у Маркухи первый Маркуха, второй Дивас???


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?

Повідомлення відредагував Kill - Пн, 02.04.2007, 10:30
 
DivasДата: Пн, 02.04.2007, 18:14 | Повідомлення # 16
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Kill)
У меня вопрос к Дивасу и Маркухе

Kill, Тоді у мене питання, чого ти у себе в дома виграв, а на інших етапах програєш????
2. Хочеш сказати, що СРЗ я ставлю більше собі і Маркухі?? То давай я тобі буду перед початком кожної з гонок висилати сейв!!!
3.Чому Лотос Гданск зайняв 2 місце зі слабшими чім у мене гонщиками???
4.І чому Турболенса команда не зайняла 1 місце, або 2, якщо порівняно з Анатолія складом, з маркухи, то цей склад досить сильний, а він зайняв перед останнє місце!!!
Kill, У мене прохання, не натякати, що я роблю резулльтат собі на пользу, від цієї гри ніякої вигоди немає, ні премії, і ти сам з Шуріком казав "що гра на чесність" і програмою я не всилі управляти... Мені здається, що ти і сам не зможеш пояснити результати деяких гонок і заїздів. . .
 
МАРКУХАДата: Пн, 02.04.2007, 18:22 | Повідомлення # 17
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Kill)
У меня вопрос к Дивасу и Маркухе: почему вы выставляете такие же составы, и у себя дома делите между собой первое-второе место на этапе, а тут последние????? Просто интересно не будет ли подиум у Маркухи первый Маркуха, второй Дивас???

Тобто якщо я виграю чі візьму високе місце у лізі(не тількі першій!) то це буде означати, що я якійсь супер хакер і поламав іграшку чі ще щось???????
Divas, підтримую і не треба тут нас звинувачювати бо в нас склади і так сильні


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
KillДата: Вт, 03.04.2007, 14:38 | Повідомлення # 18
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
По порядку

Quote (Divas)
2. Хочеш сказати, що СРЗ я ставлю більше собі і Маркухі?? То давай я тобі буду перед початком кожної з гонок висилати сейв!!!

висилати сейв не дась нічого, під час гонки можна скорегувати гонку з правильними СРЗ так як тобі хочеться

Quote (Divas)
3.Чому Лотос Гданск зайняв 2 місце зі слабшими чім у мене гонщиками???
4.І чому Турболенса команда не зайняла 1 місце, або 2, якщо порівняно з Анатолія складом, з маркухи, то цей склад досить сильний, а він зайняв перед останнє місце!!!

не спорю склад слабкий, я також виставляв не сильні склади на ці змагання, а Турбуленс, якщо мені не зраджує память, то виставляв завжди сильні склади, але займав не досить високі місця (питання чому це до вас).

Quote (Divas)
Kill, У мене прохання, не натякати, що я роблю резулльтат собі на пользу, від цієї гри ніякої вигоди немає, ні премії, і ти сам з Шуріком казав "що гра на чесність" і програмою я не всилі управляти... Мені здається, що ти і сам не зможеш пояснити результати деяких гонок і заїздів. . .

а те що я казав Шуріку, це справді - вигоди від гри немає, але як я можу вам довіряти, якщо є результати, а пояснити результати.... скажи які і я поясню....

Quote (МАРКУХА)
Тобто якщо я виграю чі візьму високе місце у лізі(не тількі першій!) то це буде означати, що я якійсь супер хакер і поламав іграшку чі ще щось???????
Divas, підтримую і не треба тут нас звинувачювати бо в нас склади і так сильні

склади не ненабагато сильніші чим у мене чи у Турбуленса, але той безпредел, який був у матчі Діваса з Турбуленсом, наводить на такі питання. Я можу провести 20 матчів з тими самими складами, і однозначного переможця не буде, а те що Дівас виграв +49 то це мене і наштовхнуло на таку думку, що щось тут не так.

І ще таке: ви говорите про довіру під час матчів... Ніклос давно пропонував проводити матчі із суддею, я дивлюсь що скоро так і буде. Це всього навсього гра, а ви з нею чорт зна що робите... angry


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?
 
МАРКУХАДата: Вт, 03.04.2007, 14:57 | Повідомлення # 19
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Kill)
не спорю склад слабкий, я також виставляв не сильні склади на ці змагання, а Турбуленс, якщо мені не зраджує память, то виставляв завжди сильні склади, але займав не досить високі місця (питання чому це до вас).

Шось в тебе Турбуленс тоже не сильно блеснув! Так може і ти шось робиш йому на зло і занижуєш йому СРЗ?
Quote (Kill)
висилати сейв не дась нічого, під час гонки можна скорегувати гонку з правильними СРЗ так як тобі хочеться

мож просвітиш, то буду знать


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
DivasДата: Вт, 03.04.2007, 15:26 | Повідомлення # 20
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
висилати сейв не дась нічого, під час гонки можна скорегувати гонку з правильними СРЗ так як тобі хочеться

От бачіш, ти знаєш, що можна скорегувати гонку, так, що в першу чергу став до себе питання.
Quote (Kill)
не спорю склад слабкий, я також виставляв не сильні склади на ці змагання, а Турбуленс, якщо мені не зраджує память, то виставляв завжди сильні склади, але займав не досить високі місця (питання чому це до вас).

Тоді чому перший етап виграв я, а друге був маркуха??? Що тоже ми підстроїли!!???
Quote (МАРКУХА)
а те що я казав Шуріку, це справді - вигоди від гри немає, але як я можу вам довіряти, якщо є результати, а пояснити результати.... скажи які і я поясню....

1.Скажи, чому ти у мене зі своїм не досить сильним складом, 15 заїзд виграв 5:1??? І твій на 1,16 (ПРИБЛИЗНО) слабший гонщик Marian Jirout 8,20, та Manuel Hauzinger 7,58, виграли мене 5:1? а у моїх СРЗ 9.36?? Чому? Може ти скорегував???
2.Поясни, чому з анатолієм я (на виїзді) виграв 57:33, аж +24!!! чому?
Quote (МАРКУХА)
але той безпредел, який був у матчі Діваса з Турбуленсом, наводить на такі питання

подивись на його склад, і на мій! У нього, ще по ходу була травма... Подивись кім він заміняв своїх сильних гонщиків!! І там де N стоїть ( в 15 заїзді) він даже ніким його не заміняв!! Які можуть бути у тебе притензії до моне?? У нього притензій ніяких не було....
Quote (Kill)
Це всього навсього гра, а ви з нею чорт зна що робите...

Що робимо? Просто виграю подаю склади своєї команди на всякі етапи???

Kill, Давай не будемо це роздувати, це як ти сказав лише гра!! Вигоди мені нема щоб підстроювати результати? Чи ти думаєш якщо я Маркусі дам друге місце, то він мені пива купить, або це все із-за дружби?? Ні це не так!!

 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Первая лига 7-я неделя (12-19 марта)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: